ПоддержатьУкраїнська

Нардеп Юрчишин тримає у страху міську раду Хмільника

StopCor
StopCor

StopCor

Нардеп Юрчишин тримає у страху міську раду Хмільника

Народний депутат Петро Юрчишин та його брат депутат Вінницької облради Микола систематично тиснуть та залякують депутатів міської ради у Хмільнику. Про це журналістів "СтопКору" повідомили самі місцеві політики. Вони на камеру розповіли про погрози та зізнались, що побоюються фізичної розправи.

Сам народний депутат Петро Юрчишин відкидає усі звинувачення на свою адресу.

https://youtu.be/k_urrTkTTtY

Нагадаємо, за результатами розслідування "СтопКору" ТОВ "АП НВП "Візит", якою спільно володіють народний депутат Петро Юрчишин та брат політика і депутат Вінницької обласної ради Микола Юрчишин, у Старокостянтинові на Хмельниччині викрала у підприємства ТОВ "Строймайстер" залізничні рейки. Рейдерство відбувалося під керівництвом начальника Старокостянтинівського відділу поліції Анатолія Чубенка. Поліціянти без жодних пояснень затримали директора ТОВ "Строймайстер".

Додамо, що Рівненський апеляційний господарський суд визнав фіктивною біржову угоду, завдяки якій фірма народного депутата Петра Юрчишина отримала залізничні рейки заводу у Старокостянтинові. Відповідно до вироку суду ТОВ "Візит" має повернути заводу "Строймайстер" незаконно захоплене майно.

Другие новости