ПоддержатьУкраїнська

Волонтер розповів про втрати бойовиків на Світлодарській дузі

StopCor
StopCor

StopCor

Волонтер розповів про втрати бойовиків на Світлодарській дузі

Підрозділи ЗСУ, відповідаючи бойовикам на постійні провокації, вдало накрили їх на Світлодарськ дузі. В кінцевому підсумку противник зазнав серйозних втрат.

Про це повідомив волонтер Юрій Мисягін.

За його словами, вчора вранці, 5 березня, військовослужбовці 1-го батальйону 54-ї бригади Збройних сил України, відповідаючи на регулярні вогневі атаки незаконних збройних формувань своїх позицій, спершу визначили, а потім накрили скупчення противника на Світлодарськ дузі.

В кінцевому підсумку, ворог отримав істотні втрати: 1-200, 8-300. Також відомо, пише волонтер, в їх числі був один російський кадровий військовий.

Для точного обчислення ворожих позицій, ЗСУ дуже допомагають волонтерські 7-ми дюймові планшети зі спеціальними військовими картами для точної роботи, резюмував Мисягін.

За даними прес-центру штабу АТО, за минулу добу, п'ятого березня, бойовики самопроголошених республік сто разів на всіх напрямках обстріляли позиції українських захисників в зоні бойових дій на Донбасі. Незаконними формуваннями були для цього задіяні танки, бойові машини піхоти та артилерія. ЗСУ також мають втрати.

Бойовики насолоджуються падінням від їх обстрілів вентиляційного стовбура. Авдіївка. Промзона УВАГА! Нецензурна лексика.

Нагадаємо, Головне управління розвідки повідомило про зниження військової дисципліни в частинах армійського корпусу Збройних сил Росії на Донбасі. В результаті чого було відкрито вогонь по власних підрозділах.

Другие новости