ПоддержатьУкраїнська

Насірова можуть поновити на посаді: адвокат просить ГПУ припинити кримінальне провадження

StopCor
StopCor

StopCor

Насірова можуть поновити на посаді: адвокат просить ГПУ припинити кримінальне провадження

Адвокат відстороненого від посади глави ДФСУ направив клопотання в Генпрокуратуру і САП з проханням припинити кримінальне переслідування свого підопічного. Адвокат Романа Насірова Віктор Петруненко заявив про те, що направив клопотання до Генеральної прокуратури України та Спеціальної антикорупційної прокуратури з проханням зупинити кримінальне провадження щодо відстороненого від обов'язків голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, повідомляє "Українська Правда".

Я подав це клопотання керівникові САП Назару Холодницька і на ім'я генерального прокурора України Юрія Луценка про припинення кримінального переслідування Романа Насірова в зв'язку з тим, що в його діях немає складу інкримінованого йому злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) України: Кримінального кодексу ", – заявив в інтерв'ю Петруненко.

Він також сказав, що впевнений в тому, що діями Насірова можна було зашкодити інтересам держави, і щоб це довести, має намір просити ГПУ і САП про проведення додаткової або повторної судово-економічної експертизи. Якщо ж відомства не відреагують на його прохання, Петруненко заявив, що підготує ще одне клопотання про проведення такої експертизи.

Нагадаємо, що Роман Насіров був затриманий 2 березня. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, але 16 березня Насіров був випущений під заставу в розмірі 100 млн грн. Пізніше в НАБУ пообіцяли розслідувати законність походження цих грошей.

Другие новости