ПоддержатьУкраїнська

Несплата митних платежів на суму 205 000 гривень - ДБР повідомило про підозру держінспектору митниці

StopCor
StopCor

StopCor

Несплата митних платежів на суму 205 000 гривень - ДБР повідомило про підозру держінспектору митниці

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру державному інспектору одного з митних постів Закарпатської митниці ДФС. Посадовець підозрюється у несанкціонованій зміні інформації, яка обробляється в автоматизованих системах чи комп’ютерних мережах, а також у зловживанні службовим становищем (ч. 3 ст. 362, ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, у січні 2019 року держінспектор вніс до автоматизованої системи митниці недостовірну інформацію про виїзд за межі митної території України транспортних засобів «Opel Zafira» та «Volkswagen Vento». Правоохоронець також змінив наявну в системі інформацію про митний режим транспортних засобів.

Внаслідок зловживання службовим становищем посадовою особою держбюджет недоотримав понад 205 000 гривень митних платежів.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Закарпатської області. Оперативний супровід - сектор внутрішньої безпеки ГУВБ ДФС у Закарпатській області.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати посади в органах митної служби на строк до 3 років.

Другие новости