ПоддержатьУкраїнська

Організатори Євробачення прокоментували скандал навколо російської учасниці

StopCor
StopCor

StopCor

Організатори Євробачення прокоментували скандал навколо російської учасниці

Україна має повне право заборонити в'їзд на свою територію російській виконавиці Юлії Самойловій, яка була обрана учасницею від РФ для Євробачення-2017. Про це заявили організатором конкурсу.

Як заявив виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд, рішення про заборону в'їзду Самойлової повинна приймати українська влада.

"Ми повністю поважаємо і розуміємо закони України, але з боку Європейського мовної спілки (ЄМС) у нас немає ніяких заперечень до російської делегації й не бачимо порушень з їх боку. Ми хочемо, щоб всі країни брали участь, але це рішення української влади, і ми будемо його поважати", – сказав Йон Ола Санд.

Він також зазначив, що розраховує на оптимальне вирішення цього питання.

Самойлова виступала в окупованому Криму 27 червня 2015 року на гала-концерті фестивалю Світ спорту і добра. Вона дала концерт разом з іншими російськими співаками – Олегом Газмановим і Лолітою.

Співачка не має права на в'їзд на територію України, оскільки вона порушила постанову Кабінету міністрів України №367 від 4 червня 2015 року, згідно з якою іноземці повинні мати спеціальний дозвіл для в'їзду на територію Криму.

Сама співачка заявила, що не думає про можливі проблеми з в'їздом в Україну.

У той же час, за словами члена колегії МВС Антона Геращенка, Україна може дозволити Юлії Самойловій приїхати в Київ для участі у Євробаченні, але за відвідування Криму їй доведеться відповісти згідно з українським законодавством.

Нагадаємо, Росію на музичному конкурсі "Євробачення" в Києві буде представляти співачка Юлія Самойлова. Про це за підсумками відбору повідомив "Перший канал".

Другие новости