ПоддержатьУкраїнська

Захарченко вирішив перенести кордон "ДНР" до Дністра: опубліковано відео

StopCor
StopCor

StopCor

Захарченко вирішив перенести кордон 'ДНР' до Дністра: опубліковано відео

Ватажок самопроголошеної "ДНР", який раніше хотів дійти до Берліна, тепер збирається завоювати території до Дністра і встановити "справжній державний кордон".

Про свої "наполеонівські" плани ватажок самопроголошеної "ДНР" Олександр Захарченко розповів під час прес-конференції. За його словами, "межа", яку він встановив, поки не є "справжньою", вона тимчасова, передає "Діалог.UA".

Нагадаємо, позавчора, 13 березня, Захарченко повідомив, що встановлений ​​"державний кордон" "ДНР". Як виявилося, це тимчасові обриси "республіки", які будуть змінюватися в залежності від обставин на фронті. На думку ватажка терористів, в результаті захоплення нових територій буде зміщуватися лінія фронту, а отже, і сама "межа". "Нам" межа "потрібна, щоб не було тут тих людей, яких ми не хочемо бачити", - заявив Захарченко.

Встановлювати "справжній кордон" він планує тільки тоді, коли вважатиме, що завоював все, що потрібно. "А наш справжній держкордон може проходити й по Дністру", – додав Захарченко. Народний депутат України Дмитро Тимчук розповів, для чого Захарченко оголосив про появу "державного кордону".

https://youtu.be/oLDzcn8TL3U

Другие новости