ПоддержатьУкраїнська

Погода в Україні на вівторок, 17 квітня

StopCor
StopCor

StopCor

Погода в Україні на вівторок, 17 квітня

У вівторок в Україні прогнозується мінлива хмарність. Майже на всій території країни очікується суха погода. Температура повітря вночі складе +4...+16 градусів, удень +16...+23. Вітер змінних, переважно південний, західний, північно-західний і південно-західний, 1-5 м/с.

У північних областях буде мінлива хмарність. У регіоні очікується переважно суха погода. Вночі градусники покажуть до +9...+11, вдень температура – від +20 до +23 градусів. Вітер південно-західний, західний і південний, 1-5 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність, у регіоні буде суха погода за даними Sinoptik.ua. Уночі стовпчики термометрів покажуть +5...+10 градусів, удень повітря прогріється до +16...+22. Вітер західний, південно-західний і південний, 1-4 м/с.

У Криму прогнозується хмарна погода з проясненнями. На півострові буде суха погода. Вночі температура повітря буде коливатися в межах +5...+11 градусів. Денна температура повітря складе від +18 до +23. Вітер західних, південних, північно-західних і південно-західних напрямків, 1-4 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі температура повітря +4...+9 градусів, денна становитиме +17...+23. Вітер південно-західний, західний і південний, 1-4 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону буде переважно суха погода. Температура повітря вночі опуститися до +9...+15 градусів, удень стовпчики покажуть +18...+23. Вітер західний, південно-західний і південний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, у регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +12...+16, удень – до +18...+22 градусів. Вітер переважно північно-східний, східний і північний, 1-4 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +6...+11 градусів, удень – до +19...+23. Вітер західний, південно-західний і південний, 1-5 м/с.

Другие новости