ПоддержатьУкраїнська

Поліцейські Київщини вкотре вибороли першість на змаганнях з легкоатлетичного кросу

StopCor
StopCor

StopCor

20 та 21 травня у місті Чернігів відбувся Чемпіонат Національної поліції України з легкоатлетичного кросу. Збірна команда поліцейських Київщини у запеклій боротьбі здобула першість серед 28 команд з Головних управлінь поліції в областях та міжрегіональних територіальних органів.

У змаганнях взяли участь кращі легкоатлети поліції Київщини, які виборювали першість як у командному заліку, так і у індивідуальних змаганнях отримали золоті нагороди. Так, інспектор ізолятора тимчасового тримання № 2 Володимир Киц подолав дистанцію у 5 км з результатом  15.09 хв, поліцейські полку поліції особливого призначення Владислав  Фінчук та Вікторія Ковба подолали дистанцію в 1 км з результатами 2.30 хв та 2.55 хв відповідно.  Старший інспектор Управління корпусу раптової дії подолав дистанцію у 3 км з результатом 10.13 хв.

Варто зазначити, що 17 та 18 травня на командному Чемпіонаті України з легкої атлетики  Вікторія Ковба здобула першість на дистанції 3 км, і тепер 29 та 30 травня представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи.

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм успіхів, наснаги та подальших спортивних звершень.