ПоддержатьУкраїнська

Прикарпатського чиновника, який попався на 150 тис. дол хабара, відпустили додому

StopCor
StopCor

StopCor

Прикарпатського чиновника, який попався на 150 тис. дол хабара, відпустили додому

Сьогодні в Івано-Франківському міському суді розглядали справу керівника регіонального відділення Фонду держмайна України в Івано-Франківській області Зіновія Жовніра, якого на початку жовтня поточного року затримали під час отримання частини хабара у розмірі 20 тис. дол. США.

В процесі засідання прокурор, через відсутність якого розгляд справи було відкладено на кілька годин, заявив про подання клопотання про залучення свідків у справі, реєстр яких на цей момент є неповним.

Оскільки на минулому судовому засіданні, 25 листопада, прокуратура змінила кваліфікацію злочину зі ст. 368 (вимагання неправомірної вигоди (хабара)) на 369-2 (зловживання впливом), що у свою чергу передбачає значно м'якше покарання, захист З.Жовніра звернувся до суду з проханням пом'якшити міру запобіжного заходу з тримання під вартою на домашній арешт і зняти арешт на нерухоме майно підозрюваного у Львівській області.

Ухвалою суду клопотання захисту щодо зняття арешту майна залишили без змін, обвинуваченого відпустили під домашній арешт.

Нагадаємо, чиновник вимагав 150 тисяч доларів у київського підприємця за зменшення вартості об'єкта нерухомості, виставленого на торги, та допуск до участі у них. Правоохоронці затримали хабарника під час одержання частини неправомірної вигоди у 20 тисяч доларів від посередника.

Другие новости