ПоддержатьУкраїнська

"Обшук у члена громради при НАБУ - помста судді Печерського суду за розслідування вугільної справи", - журналіст Сергій Медяник

StopCor
StopCor

StopCor

'Обшук у члена громради при НАБУ - помста судді Печерського суду за розслідування вугільної справи', - журналіст Сергій Медяник

Обшуки у юриста Харківського антикорупційного центру і члена ради громадського контролю при НАБУ Володимира Рисенка можуть бути помстою судді Печерського районного суду Києва Білоцерківця.

Таку думку висловив журналіст "СтопКору" Сергій Медяник, який проводив розслідування, у якому фігурував одіозний суддя.

"Я проводив розслідування гучної справи про злочинні поставки вугілля з тимчасово окупованої території у міста, підконтрольні владі України. Мова йшла про багатотонні партії вугілля з шахти Жданівської. Компанія "Донбасенерго" постачали сотні вагонів продукції з окупації, продавала вугілля за завищеною ціною та ухилялась від сплати податків. Володимир Рисенко повідомив мені шокуючі деталі цієї багатомільйонної схеми. Після звернення у компетентні органи партію з 260 вагонів (18 тисяч тон) арештували.

Тоді ухвалу виніс Краматорський суд, пізніше представники "Донбасенерго" через фірми-прокладки пробували оскаржити це рішення, проте марно. Згодом несподівано справу передали у сумнозвісний Печерський суд Києва, який своїм рішенням зняв арешт з терористичного вугілля. І знаєте, хто виніс це скандальне рішення? Суддя Білоцерківець, той самий служитель Феміди, який підписав ухвалу на обшук у квартирі Рисенка. На мою думку, це ніщо інше, як помста", – розповів журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

Нагадаємо, зранку харківська поліція провела обшук у юриста Харківського антикорупційного центру і члена ради громадського контролю при НАБУ Володимира Рисенка. Процесуальні дії проводили у рамках розслідування кримінальної справи стосовно підприємства, на якому Рисенко працював у 2013-2014 роках. Проте факти, які стали об'єктом розслідування, датовані 2015-2016 роками, на той час Рисенко уже звільнився. Але, незважаючи на це, Печерський райсуд в особі судді Білоцерківця дав дозвіл на обшук, при чому процесуальні дії проводить не та особа, на ім'я якої виписана ухвала.

http://youtu.be/SLwrofgNjx4

Другие новости