ПоддержатьУкраїнська

Прокуратура поновила право столичної громади на об’єкт нерухомості вартістю 16,5 млн грн

StopCor
StopCor

StopCor

Прокуратура поновила право столичної громади на об’єкт нерухомості вартістю 16,5 млн грн

За сприяння Київської місцевої прокуратури № 1 реально виконано рішення суду про поновлення права власності столичної громади на нежитлові приміщення площею майже 600 кв м по вул. Метрологічній в Голосіївському районі м. Києва вартістю понад 16,5 млн грн.

Прокуратурою встановлено, що вказані приміщення незаконно вибули з комунальної власності на підставі неіснуючого судового рішення та в подальшому були перепродані фізичним особам. Крім того, вказана реєстрація права власності на нежитлові приміщення та їх подальший перепродаж відбулися в обхід встановленої законодавством приватизаційної процедури та волевиявлення власника – територіальної громади міста Києва.

Захищаючи порушені інтереси територіальної громади, прокуратура звернулась до Голосіївського районного суду м. Києва з позовом про витребування комунального майна з незаконного володіння, який судом задоволено.

Наразі до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено запис про поновлення речового права на вказані нежитлові приміщення за територіальною громадою міста Києва.Прес-служба прокуратури міста Києва

Другие новости