ПоддержатьУкраїнська

Дружина підлеглого Єрмака отримала землю на Житомирщині за заниженою в сто разів ціною

StopCor
StopCor

StopCor

Дружина підлеглого Єрмака отримала землю на Житомирщині за заниженою в сто разів ціною

Замість десятків тисяч — лише 250 гривень на рік: на Житомирщині землі підприємства «Україна-Черняхів-1» здали в оренду за ціною, заниженою у 100 разів. А у списках пайовиків замість реальних селян опинилися близько ста невідомих осіб. Хто обдурив людей, які віддали десятки років роботі на селі? Дивіться у розслідуванні Христини Кришихи.

https://www.youtube.com/watch?v=j4kHTZiJmHw

«Людям майнові сертифікати не віддають. У списку невідомих осіб, які не працювали на підприємстві, — понад два десятки. Але їм видавали зарплату, видавали їм майнові сертифікати та гроші стовідсотково», — розповідають селяни.

Ба більше, коли ринкова вартість 1 гектару землі складає близько 2000 гривень, її віддали за 25 гривень за гектар — з легкої руки ексдиректора КСП Сергія Ромашка.

 З легкої руки ексдиректора КСП Сергія Ромашка землю віддали по 25 грн за гектар Фото: СтопКор

Щоб припинити свавілля, 4 грудня 2019 року селяни-пайовики, а фактично — акціонери компанії, провели збори та обрали нового директора фірми Богдана Максимчука. Однак старий директор Ромашко не здався та наступного дня провів фіктивні збори, підробив протокол і поновив себе на посаді.

«Вони уклали договір між своїми людьми, в групі 6-7 осіб. Вони склали протокол, поїхали до Новограда до реєстратора, аби за цими протоколами зборів зробити Ромашка знов головою КСП», — стверджує пан Максимчук.

Тож, щоб спростувати це одноосібно прийняте рішення, громада звернулася до Антирейдерської комісії Мін’юсту, яка вирішила скасувати призначення.

Однак і цим історія не закінчилася. З початком посівного сезону у 2020 році поля КСП почали обробляти трактори підприємства «МГМ-АГРО», яке належить дружині працівника Офісу Президента.

Другие новости