ПоддержатьУкраїнська

Прокуратура Житомирщини домоглася повернення земельної ділянки з родовищем габро вартістю 3,5 млн грн

StopCor
StopCor

StopCor

Прокуратура Житомирщини домоглася повернення земельної ділянки з родовищем габро вартістю 3,5 млн грн

Північно-західним апеляційним господарським судом задоволено апеляційну скаргу прокуратури Житомирської області на рішення суду першої інстанції щодо повернення розпоряднику земельної ділянки площею 4,2 га з родовищем габро вартістю майже 3,5 млн грн. Постановою апеляційного суду скасовано рішення суду першої інстанції та прийнято нове, яким зобов’язано товариство повернути землю Житомирській обласній державній адміністрації.

Прокуратура встановила, що у 1998 році Володарсько-Волинська районна рада (тепер - Хорошівська районна рада), укладено з приватним товариством договір на право тимчасового користування земельною ділянкою для розробки кар`єру з видобутку габро на Адамівському родовищі. Строк дії зазначеного договору закінчився у червні 2018 року, однак товариство дотепер не повернуло земельну ділянку з родовищем Житомирській обласній державній адміністрації, яка наразі є розпорядником цієї категорії земель.

З метою захисту інтересів держави, у жовтні 2019 року прокуратура звернулася до суду. Прес-служба прокуратури Житомирської області

Другие новости