ПоддержатьУкраїнська

Прокурор-антимайданівець з Київщини ховається від журналістів

StopCor
StopCor

StopCor

Прокурор-антимайданівець з Київщини ховається від журналістів

Керівник сквирського відділу Білоцерківської прокуратури Юрій Шахрай втік від незручних запитань "СтопКору". Про це повідомив журналіст проекту Олександр Мамай.

"До "СтопКору" звернулися жителі Сквири, які повідомили про "панібратство" керівника прокуратури, поліції та Центральної районної лікарні. За документами, що отримали журналісти, у райлікарні роками провертають оборудки з наркотичними препаратами. При цьому прокуратура повністю ігнорує звернення місцевих жителів.

Також нам розповіли: під час Революції гідності Юрій Шахрай організовував збір коштів та продуктів для "Антимайдану", - розповідає журналіст Олександр Мамай.

По відповіді знімальна група приїхала до сквирського відділу Білоцерківської місцевої прокуратури. Проте Юрій Шахрай навідріз відмовився спілкуватися на камеру та забажав запиту і заздалегідь підготовлених питань.

"Коли ж ми чітко запитали про збір і передання ресурсів на "антимайдан", Юрій Шахрай почав тікати від журналістів та сховався в іншому кабінеті", - розповідає про витівку прокурора Олександр Мамай.

Журналісти проекту розпочинають розслідування щодо "кумівства" Сквирських начальників та гальмування кримінальних проваджень, які "зависли" у тамтешній прокуратурі, анонсує журналіст.

Другие новости