ПоддержатьУкраїнська

Рінат Ахметов втримав звання найбагатшого українця

StopCor
StopCor

StopCor

Рінат Ахметов втримав звання найбагатшого українця

Попри те, що бізнес Ріната Ахметова знаходиться у зоні кризової ситуації, на Донбасі, його все ще можна назвати найбагатшою людиною України. Статки бізнесмена становлять майже 7 мільярдів доларів.

Новину повідомляє "Преса України".

Журнал "Новий час" та інвестиційна компанія Dragon Capital представила новий рейтинг найбагатших українців. З $6,9 млрд його очолив бізнесмен Рінат Ахметов. Всього за рік його статки зросли на 68%.

Одразу за Ахметовим розмістилися олігарх Віктор Пінчук та Костянтин Жеваго, які мають по $1,4 млрд. Зростання активів олігархів відбулось на 13% та 209%, відповідно. До слова, до торішньої трійки лідерів додався лише Костянтин Жеваго. Місце йому уступив Ігор Коломойський.

Крім того, у топ-10 потрапили нардеп "Опоблоку" Вадим Новинський з $1,2 млрд (+113%), президент Петро Порошенко з $1 млрд (+7%), бізнесмен Ігор Коломойський з $ 1 млрд (-11%), підприємець Геннадій Боголюбов з $763 млн (-9%), бізнесмен Дмитро Фірташ з $746 млн (+14%), підприємець Юрій Косюк з $693 млн (+10%) та позафракційний нардеп Олександр Герега разом з дружиною Галиною з $688 млн (+5%).

Як повідомлялось раніше, Рінат Ахметов вилетів з рейтингу 500 найбагатших людей світу за версією Bloomberg Billionaires Index 500. Рейтинг був оприлюднений ще на початку березня поточного року. Так, раніше український мільярдер займав 483-е місце з $3,66 млрд. Після падіння єврооблігації компанії Ахметова ДТЕК, яка знаходиться на окупованій бойовиками території, його статики почали зменшуватись в середньому на $100 млн в день.

Другие новости