ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" у суді слідкує за розглядом справи про скандальну забудову в урочищі Бичок у Києві

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' у суді слідкує за розглядом справи про скандальну забудову в урочищі Бичок у Києві

Активісти "Стоп корупції" слідкують за судовим процесом у справі про будівництво на території урочища Бичок у Голосіївському районі столиці. 

''СтопКор'' у суді слідкує за розглядом справи про скандальну забудову в урочищі Бичок у Києві

Засідання проходить у Господарському суді Києва. На території, що належить до НПП "Голосіївський", відома автозаправна мережа хоче збудувати АЗС. У залі суду на підтримку забудовника зібралась група осіб, яка називає себе захисниками природи. Очолює псевдоактивістів скандально відомий голова ВГО "Бюро з питань захисту екології та здоров'я" Михайло Бурда, якого раніше затримали за вимагання хабара з підприємця. Подробиці повідомили активісти "Стоп корупції".

''СтопКор'' у суді слідкує за розглядом справи про скандальну забудову в урочищі Бичок у Києві

"В урочищі Бичок, територія якого належить до НПП "Голосіївський" і має статус території природно-заповідного фонду загальнодержавного значення, відома мережа планує збудувати свою автозаправку. Столичні екологи та захисники природи категорично виступають проти знищення природної зони і цінної заплавної діброви.

При цьому забудовник на свою підтримку наймає людей, які видають себе за активістів, а на ділі за гроші відстоюють його бізнесові інтереси, організовують проплачені мітинги та показуху під час судових засідань у цій справі.

''СтопКор'' у суді слідкує за розглядом справи про скандальну забудову в урочищі Бичок у Києві

Серед псевдоактивістів скандально відомий голова ВГО "Бюро з питань захисту екології" Михайла Бурда, якого затримали за вимагання грошей з підприємця та який неодноразово "світився" на нелегальних точках видобутку піску у Києві та області. Його прізвище пов'язують з кришуванням бізнесу чорних копачів піску. Тепер Бурда і Ко взялись за знищення урочища Бичок", – передають активісти "Стоп корупції" із Господарського суду Києва.

Другие новости