ПоддержатьУкраїнська

СБУ заборонила учасниці Євробачення від РФ з'являтися на території України протягом 3 років

StopCor
StopCor

StopCor

СБУ заборонила учасниці Євробачення від РФ з'являтися на території України протягом 3 років

СБУ заборонила учасниці Євробачення від РФ Юлії Самойловій з'являтися на території України. Термін дії заборони охоплює кілька років.

Новину повідомила речниця відомства Олена Гітлянська.

Зокрема, про це Гітлянська написала у Facebook. У відомстві відзначили, що співачці заборонили в'їзд на територію України строком на три роки.

"Рішення прийняте на підставі отриманих даних про порушення нею законодавства України", – написала речниця СБУ.

Нагадаємо, 20 березня голова СБУ Василь Грицак заявив, що його відомство підготувало документ про заборону на в'їзд в Україну російській учасниці Євробачення Юлії Самойловій.

Співачка не має права на в'їзд на територію України, оскільки вона порушила постанову Кабінету міністрів України №367 від 4 червня 2015 року, згідно з якою іноземці повинні мати спеціальний дозвіл для в'їзду на територію Криму.

Зокрема, Самойлова виступала в окупованому Криму 27 червня 2015 року на гала-концерті фестивалю Світ спорту і добра, приїхавши туди без спеціального дозволу України.

Спікер президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Росія не буде замінювати свого учасника на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення, який цього року пройде в Києві.

Другие новости