ПоддержатьУкраїнська

Ватажок "ДНР" раптово почав розхвалювати "Мінськ": що подобається Захарченку в порушених бойовиками угодах

StopCor
StopCor

StopCor

Ватажок 'ДНР' раптово почав розхвалювати 'Мінськ': що подобається Захарченку в порушених бойовиками угодах

Головний донецький терорист Олександр Захарченко впевнений, що, підписавши мінські угоди, офіційний Київ виявився в політичному капкані: нібито міжнародна спільнота вже почала перший етап по ізоляції України.

Ватажок ''ДНР'' раптово почав розхвалювати ''Мінськ'': що подобається Захарченку в порушених бойовиками угодах

З такою заявою окупант виступив 22 березня під час "прямої лінії", пише "Діалог.UA" з посиланням на "Російський Діалог".

За словами Захарченка, єдине рішення конфлікту в Донбасі – політичне. "Єдиний вихід – політичне вирішення цієї війни малою кров'ю, перемога в цій війні – це мінські домовленості", – упевнений він. Спілкуючись з українцями, він заявив, що Київ загнаний в політичний капкан, оскільки міжнародні партнери, за його словами, викрили військових в порушенні умов перемир'я.

"Тому змінюється ставлення до України Вона знаходиться на початковому етапі політичної ізоляції Це все завдяки мінським угодами", – зазначив Захарченко. Варто зазначити, що Місія ОБСЄ неодноразово фіксувала застосування саме бойовиками "Л/ДНР" забороненої домовленостями зброї, помічала зникнення з місць зберігання військової техніки та провокації.

Тим часом наступник Мотороли намагається відняти лаври Захарченка і погрожує захопленням нових територій.

Другие новости