ПоддержатьУкраїнська

Силовики розігнали активістів торгової блокади у Кривому Торці

StopCor
StopCor

StopCor

Силовики розігнали активістів торгової блокади у Кривому Торці

У штабі блокади заявили про розгін їхнього редуту у Кривому Торці, здійснений силами СБУ та спецпідрозділу КОРД. Кажуть, що затримані десятки учасників блокади.

Новину повідомляє "Преса України".

Силовики розігнали активістів торгової блокади у Кривому Торці

"Інформація про силовий розгін підтвердилася. Зараз редут на Кривому Торці захоплено силами т. зв. СБУ і т. зв. "спецпідрозділу поліції КОРД". Штаб вживає заходів для оборони інших редутів і визволення незаконно заарештованих", – сказано в повідомленні штабу блокади.

В іншому повідомленні штабу йдеться про затримання учасників блокади, кількість затриманих не уточнили.

Пізніше нардеп від "Батьківщини" Ігор Луценко на своїй сторінці в Facebook уточнив, що в ході розгону редуту в районі Кривого Торця було затримано близько 30 учасників блокади.

Раніше в штабі торгової блокади повідомили про можливий штурм одного з редутів, розташованого в селищі Кривий Торець. Відповідне повідомлення про це опубліковано на сторінці штабу блокади в Facebook.

Зазначимо, що в Україні через торгову блокаду Донбасу з 17 лютого введено надзвичайний режим в енергетиці, який буде діяти місяць. Блокада залізничних шляхів розпочалася 26 січня, її ініціаторами стали люди, які називають себе ветеранами АТО.

За фактом блокування дороги в Луганській області прокуратура відкрила кримінальне провадження.

Нагадаємо, на Харківщині 30 учасників блокади спробували перекрити залізничний рух на ділянці дороги Куп'янськ-Сортувальний. До них виїхали правоохоронці, які шляхом "мирних переговорів" змусили активістів згорнути новий редут.

Другие новости