ПоддержатьУкраїнська

Справа про трагедію МН17 на Донбасі на фініші: відомі імена 120 причетних до катастрофи

StopCor
StopCor

StopCor

Справа про трагедію МН17 на Донбасі на фініші: відомі імена 120 причетних до катастрофи

Слідчим з міжнародної комісії, яка займається справою про катастрофу малайзійського Boeing в Донбасі, вдалося встановити причетність 120 осіб до краху рейсу МН17.

Таку інформацію озвучив перший заступник Генпрокурора України Дмитро Сторожук. Членам міжнародної комісії, яка розслідує справу про катастрофу малайзійського лайнера в небі над Сніжним влітку 2014 року, є представники п'яти країн. Їм вдалося встановити, що до трагедії причетні 120 осіб, пише "Діалог.UA" з посиланням на "ССО-1492News".

Як тільки комісія буде готова винести підозри, слідча комісія проведе цікаві та несподівані операції. Сторожук відзначає, що члени комісії хочуть домогтися притягнення до відповідальності конкретних людей, реальних чиновників з вищого керівництва РФ. За його даними, слідча комісія готова передати до суду справу про катастрофу рейсу МН17. У разі якщо справу розглядатимуть в національному суді в Нідерландах, Росія не зможе звинуватити Київ в ангажованості.

Раніше Глава МЗС України Павло Клімкін заявив, що розслідування трагедії може завершитися навесні 2017 року. Тим часом Росію піймали на підтасовуванні фактів про катастрофу МН17.

Другие новости