ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" дізнався про схему розкрадання бюджетних коштів за участі громадських організацій у Хмельницькому

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' дізнався про схему розкрадання бюджетних коштів за участі громадських організацій у Хмельницькому

У Хмельницькому міська рада пропонує громадським організаціям фінансову підтримку у реалізації проектів. При цьому від представників ГО очікують вклад у розмірі 15 відсотків від необхідної суми, решту компенсують з міського бюджету.

У результаті підтримку отримують не ті, хто пропонує ефективні розробки, а платоспроможні громадські організації. Про це повідомив очільник місцевого осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук.

"Хмельницький обласний відокремлений осередок ГО "Стоп корупції" в продовження раніше піднятої теми про хитро зроблені ГО, для запобігання формування негативної думки населення про діяльність громадських організацій, розпочинає розробку об'ємної теми, яка розкриває шахрайські методи роботи деяких ГО та схеми по розкраданню бюджетних коштів у змові з деякими чиновниками.

Виграють тендер ті, хто більше обіцяє. Тобто одна ГО обіцяє дати 40 тисяч, інша 190 тисяч. Виграють обидві. Перша дає 40, а друга 30... 160000 недофінансування.... А частіше перша в прольоті, виграє друга.... І ось з цим ми боремось", – зазначив активіст.

За приклад недобросовісної роботи ГО у місті Артур Сторожук наводить скандальну історію з ремонтом класу у місцевій школі 24. Відповідно до актів виконаних робіт, які отримав у розпорядження активіст, роботи виконала приватна особа, яка придбала двері за понад 7 тисяч гривень. А на додачу надає документ, за яким ці ж двері як благодійну допомогу надала громадська організація.

"Для початку надаю фото документів, знову ж таки по злощасних дверях. Прошу звернути увагу на номер накладної та два документи, у яких вона вказана. А на десерт прошу чиновників Хмельницької міської ради звернути увагу на витяг з тексту рішення №309 від 28.04.2016 року, де чітко визначений перелік суб'єктів фінансової підтримки. Я там приватних осіб не знайшов.

Офіційно звертаюсь до керівництва поліції: усі зібрані матеріали та контакти свідків надам разом із заявою про вчинення злочину. І допоки я входжу в робочу групу при МВС – на гальмах спустити не дам", – зазначив голова хмельницького осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук.

Другие новости