ПоддержатьУкраїнська

Порошенко прокоментував питання співпраці з "віджатими" бойовиками підприємствами Донбасу

StopCor
StopCor

StopCor

Порошенко прокоментував питання співпраці з 'віджатими' бойовиками підприємствами Донбасу

Президент України Петро Порошенко запевняє, що Україна не збирається мати ніяких економічних зв'язків з тими підприємствами на окупованій частині Донбасу, які були "націоналізовані" бойовиками. Він вимагає посилення санкцій ЄС у відповідь на такі дії окупантів.

Новину повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

"Після захоплення цих підприємств ми не можемо мати ніяких торгових відносин з цими "конфіскованими" підприємствами. Ми не будемо дозволяти ніякої їх діяльності. І просимо підтримки цих рішень, в тому числі шляхом посилення санкцій ЄС проти Російської Федерації, яка дозволила це грубе порушення міжнародного права", – сказав глава держави на зустрічі з міністром закордонних і європейських справ Люксембургу Жаном Ассельборном, повідомляє прес-служба президента.

У цьому контексті П.Порошенко нагадав, що РФ визнала фейкові документи так званих "ДНР" та "ЛНР", а пізніше відбулося захоплення українських підприємств, які працювали в правовому полі України – платили податки, виплачували зарплату в гривні.

Крім того, в ході зустрічі президент подякував ЄС за недавнє рішення продовжити санкції за незаконну анексію Криму: "Це для нас надзвичайно важливо, і є демонстрацією позиції підтримки України".

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що Україна буде вимагати покарати санкціями тих осіб, які причетні до розкрадання українських підприємств на окупованій території Луганської та Донецької областей.

Другие новости