ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" фіксуватиме перевантаження ваговозів спільно з Укртрансбезпекою

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' фіксуватиме перевантаження ваговозів спільно з Укртрансбезпекою

Активісти "Стоп корупції" домовились про спільні рейди щодо перевірки перевищення вантажопідйомності вантажними автомобілями у Києві та Київській області. Перший виїзд проведуть цієї п'ятниці.

Про таку співпрацю представники проекту домовились із виконувачем обов'язків

начальника Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Олександром Гринюком.

"Перший спільний виїзд з представниками Укртрансбезпеки, Укравтодором та поліцією ми проведемо цієї п'ятниці. Ми зважуватимемо вантажний та габаритний транспорт на 23 км траси Київ-Чоп. Там є спеціальне місце, передбачене для перевірки вантажівок", – розповів правозахисник "Стоп корупції" Ігор Бондарчук.

Нагадаємо, раніше "СтопКор" провів контрольне зважування ваговозів на піщаній точці на Київщині.

Вантажівки, які вивозять пісок із точки видобутку у селі Пухівка Броварського району, перевищують вантажопідйомність на десятки тон. Такі порушення виявили активісти "Стоп корупції" у ході перевірки діяльності видобувачів надр на Київщині. Про результати громадського моніторингу повідомив правозахисник проекту Ігор Бондарчук.

"Ми вирішили провести контрольне зважування ваговозів після завантаження на точці у Пухівці. Ми були шоковані, машини перевантажені на 10-15 тонн. Водії стверджували, що це не межа і вантажівки розраховані на 40 тонн, здатні перевезти до 100 тонн у разі необхідності", – нагадав правозахисник Ігор Бондарчук.

"Перевантажені машини розбивають асфальтове покриття на дорогах, на що скаржаться місцеві жителі. На нашу думку, керівники ТОВ "Будіндустрія Сервіс ЛТД" порушують статтю 139 адміністративного кодексу України та мають понести відповідне покарання", – додав журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

''СтопКор'' фіксуватиме перевантаження ваговозів спільно з Укртрансбезпекою
''СтопКор'' фіксуватиме перевантаження ваговозів спільно з Укртрансбезпекою
''СтопКор'' фіксуватиме перевантаження ваговозів спільно з Укртрансбезпекою

Другие новости