ПоддержатьУкраїнська

Волонтерів закликали везти питну воду в Авдіївку

StopCor
StopCor

StopCor

Волонтерів закликали везти питну воду в Авдіївку

Спікер прес-центру АТО Леонід Матюхін заявив, що в Авдіївці вже майже не залишилося питної води, тому він просить волонтерів, по можливості, привозити її.

Волонтерів закликали везти питну воду в Авдіївку

Про це Матюхін написав на власній сторінці у соцмережі.

За його словами, аби зрозуміти наскільки просунулась цивілізація, достатньо просто відключити людям воду та відрізати їх від електропостачання. Тоді відразу "опускаєшся з небес цивілізованого існування в реалії грішної землі".

"Волонтери, якщо їдете в наші краї.. везіть воду... Авдіївці потрібна вода!" – пише Матюхін.

Слід відзначити, що напередодні про критичну ситуацію з водопостачанням Авдіївки розповідав Голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський. За його словами, ще 1 березня у міських резервуарах Авдіївки залишилося води максимум на дві подачі в мережу. Тоді він заявив про початок підготовки міста до автономного забезпечення водою.

Нагадаємо, організація Червоний Хрест готова організувати транспортування води в Авдіївку для бідних і хворих, але тільки в тому випадку, якщо ситуація найближчим часом не покращиться. Заступник гендиректора Нацкомітету товариства Червоного Хреста Валерій Серговський заявив, що все необхідне для надання допомоги вже отримано організацією і в разі необхідності буде доставлено спеціальними загонами в Запорізьку та Харківську області.

Другие новости