ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" навідав у лікарні "Феофанія" суддю Ємельянова

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' навідав у лікарні 'Феофанія' суддю Ємельянова

Активісти "Стоп корупції" навідались у лікарню "Феофанія", де на стаціонарному лікуванні перебуває одіозний суддя Вищого господарського суду Артур Ємельянов.

Подробиці із медзакладу повідомили представники проекту. "Відвідали лікарню на Феофанії, де Ємельянов прогулює судові засідання. Поспілкувалися з головним лікарем, спробуємо передати фрукти Ємельянову, який лікується на стаціонарі", – розповіли активісти "Стоп корупції".

"До хворого нас не пустили, але нам вдалось передати Ємельянову пакунок із фруктами та побажання швидкого одужання. Також ми переказали, що чекаємо на зустріч із паном Ємельяновим завтра під час судового засідання у його справі. Сподіваємось, служителю Феміди не вдасться уникнути її справедливого вердикту та втекти від відповідальності за межі України", – розповіла журналістка "СтопКору" та авторка розслідування про скандального суддю Лілія Ткачук.

Нагадаємо, днями Вища рада правосуддя задовольнила клопотання заступника Генпрокурора Юрія Столярчука щодо продовження строку тимчасового відсторонення судді Вищого господарського суду України Артура Ємельянова від здійснення правосуддя у зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

"Згідно з рішенням ВРП Ємельянова відсторонили до 17 квітня 2017 року. Сам головний герой на засідання не з'явився, не прийшли і його адвокати", – розповіли активісти "Стоп корупції", які слідкували за слуханням справи у Вищій Раді правосуддя.

Додамо, суддя Ємельянов був героєм розслідування "СтопКору". Служителя Феміди у ГПУ підозрюють в тиску на суддів низки господарських судів, які він раніше очолював. Раніше Ємельянову оголошувалась підозра в незаконному збагаченні. Припускали, що йому належать 13 мільйонів франків у банку Ліхтенштейну.

''СтопКор'' навідав у лікарні ''Феофанія'' суддю Ємельянова

Другие новости