ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" озвучить деталі скандального звільнення директорки школи у Марганці на прес-конференції

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' озвучить деталі скандального звільнення директорки школи у Марганці на прес-конференції

25 травня 2018 в прес-центрі Главкому активісти «Стоп корупції» візьмуть участь у прес-конференції «Як звільнити директора школи у незаконний спосіб. Досвід Марганця». Серед запрошених гостей: Наталія Куржанова, незаконно звільнений директор Марганецької ЗОШ № 3, Ірина Суслова, народний депутат України, Гульнара Хникіна, начальник Управління праці та соціального захисту населення Марганця, Роман Бочкала, активіст. Учасники прес-конференції розкажуть про ситуацію, що склалася в школі № 3 міста Марганець Дніпропетровської області, озвучать конкретні факти порушення чинного трудового законодавства, факти тиску з боку місцевої влади на осіб, які відстоюють законні права Наталії Куржанової.

Нагадаємо, 18 травня суддя Марганецького суду Нанічкіна відмовила в задоволенні позову Наталії Куржанової про поновлення на посаді директора ЗОШ № 3. Активістку місцевого осередку «Стоп корупції» звільнили в розпал навчального процесу на вигаданих підставах. За судом слідкували представники марганецького офісу проекту.

«Все місто знає, що мер Жадько всього-на-всього ставить собі зручних людей, знищуючи всіх проукраїнськи налаштованих патріотів. Сам судовий процес тривав кілька місяців і був схожий на цирк абсурду.

Ще до незаконного звільнення, яке відбулося 3 січня 2018 р., на Куржанову постійно йшов наростаючий тиск з боку місцевої влади. Наприклад, вимагали від неї потруїти всіх собак біля навчального закладу, але вона відмовилась. З цього приводу Наталя Іванівна отримала одну з перших доган. І згодом її звільнили на підставі багатьох подібних наклепів, які місцеві чиновники сфабрикували разом з відділом освіти. Хоча до цього до неї за 15 років професійної діяльності на посаді директора жодних претензій не було. Так, нагадаємо, 1 березня 2018 року перше засідання суду перенесли через те, що відповідач – Марганецький відділ освіти попросив відстрочку для того, щоб включити до судового розгляду третю особу – Марганецьку міську раду. Далі 29 березня на суді була винесена ухвала та на 4 квітня 2018 року було призначено чергове слухання з метою допиту свідків.

Яке потім було знову перенесено через відрядження свідків, а саме в.о. директора ЗОШ № 3 та завгоспа навчального закладу. І знову нова дата цієї справи – 6 квітня 2018 року. Але варто було пані Куржановій захворіти, про що свідчить клопотання від 5 квітня та прохання перенести судову справу, як група підтримки мера Марганця Жадько Олени попрямувала давати неправдиві свідчення проти директора школи № 3. 23 квітня 2018 року мало відбутися чергове судове засідання. І знову щось пішло не так. Його перенесли на невизначений термін. Приводом цього разу стало те, що суддя Нанічкіна була на вироку в нарадчій кімнаті. А 14 травня відбулася повторна незрозуміла спроба укласти мирову угоду лише на своїх умовах. Пані Куржанова, звісно ж, не погодилась. І ось 18 травня 2018 р. суд виніс жадьківське рішення, якраз в день народження мера. Таке рішення буде оскаржене в апеляційному порядку.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде й надалі спостерігати за розвитком подій та інформувати містян», – зазначають активісти марганецького осередку «Стоп корупції».

Марганецький осередок ГО «Стоп Корупції» звертається до народних депутатів України, Генерального прокурора України Луценка Ю.В., міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б., голови Національної поліції України Князєва С.М., голови Вищої ради правосуддя Бенедисюка І.М. щодо притягнення судді Марганецького міського суду Нанічкіної Н.М. до відповідальності та закликає звільнити її за порушення присяги.

Другие новости

Вела 'Tik Tok' и 'Telegram' для продвижения российской пропаганды: в Одессе полицейские поймали 'блогерку'

Вела "Tik Tok" и "Telegram" для продвижения российской пропаганды: в Одессе полицейские поймали "блогерку"

32-летняя пропагандистка распространяла в социальных приложениях "Tik Tok" и "Telegram" публикации, в которых поддерживала и оправдывала вооруженную агрессию российской федерации против Украины