ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" пікетував прокуратуру Києва через бездіяльність слідчої у справі ресторану "Робін Гуд"

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' пікетував прокуратуру Києва через бездіяльність слідчої у справі ресторану 'Робін Гуд'

Команда "Стоп корупції" провела акцію під стінами прокуратури Києва з вимогою провести розслідування дій слідчої у справі незаконної діяльності ресторану "Робін Гуд". Подробиці заходу розповіли представники проекту.

"Розслідування щодо нелегальної діяльності скандального місця сходок бандитів ресторану "Робін Гуд" у столиці всіляко гальмується. Слідча у справі Дубинська невідомо для чого призначала третю експертизу, такі дії уповільнюють хід розслідування. Ми вимагаємо представників прокуратури ознайомитися з роботою Дубинської. У нас є підозра, що вона може бути зацікавлена у похованні цієї справи, окрім того, ми припускаємо, що слідча могла отримати винагороду від власників закладу за свою лояльність. Усі ці припущення ми просимо перевірити столичну прокуратуру", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, раніше керівник управління ДСНС у м. Києві Дмитро Можевенко відправив до департаменту ДСНС матеріали для отримання дозволу на проведення позапланової перевірки ресторану "Робін Гуд". Таке рішення Можевенко ухвалив після зустрічі із представниками "Стоп корупції".

Зауважимо, якщо інформація про порушення у роботі закладу підтвердиться, ДСНС звертатиметься з позовом до Окружного Адміністративного суду м. Києва про закриття ресторану.

Нагадаємо, що до активістів "Стоп корупції" звернувся колега Олег Болотський. "Журналіст розповів, що три роки тому в ресторані "Робін Гуд" його ледь не вбили. Олег лише дивом вижив після нападу на нього десятка кремезних бандитів. Утім за три роки потенційним вбивцям навіть не оголосили про підозру. Слідчий слідчого управління ГУ Нацполіції України Олександр Цьопич раптом вирішив перекваліфікувати справу – він уже не бачить в трьох ножових і трьох вогнепальних пораненнях замах на вбивство – лише тілесні ушкодження", – нагадують обставини справи правозахисники проекту.

За інформацією активістів, заклад"Робін Гуд" відомий як місце збору бандитів, працює без документів і під "дахом" СБУ.

За даними стопкорівців, у ресторані постійно влаштовують бандитські розбірки зі стріляниною. Утім правоохоронці завжди стають на захист бандитів, констатують активісти.

Додамо, що раніше активісти "Стоп корупції" через справу Болотського неодноразово пікетували будівлю ГУ МВС України в Києві на Володимирській, 15. Тоді заступник начальника слідчого управління Нацполіції Києва Олександр Пивовар пообіцяв взяти справу на особистий контроль. Активісти "Стоп корупції" розраховували, що після втручання керівництва Нацполіції та публічного розголосу розслідування справи зрушить з мертвої точки.

''СтопКор'' пікетував прокуратуру Києва через бездіяльність слідчої у справі ресторану ''Робін Гуд''
''СтопКор'' пікетував прокуратуру Києва через бездіяльність слідчої у справі ресторану ''Робін Гуд''
''СтопКор'' пікетував прокуратуру Києва через бездіяльність слідчої у справі ресторану ''Робін Гуд''

Другие новости