ПоддержатьУкраїнська

Назвали суд, який розглядатиме справу Януковича

StopCor
StopCor

StopCor

Назвали суд, який розглядатиме справу Януковича

Справу біглого екс-президента України Віктора Януковича буде вести Оболонський районний суд Києва. Таку постанову виніс Апеляційний суд Києва.

Назвали суд, який розглядатиме справу Януковича

Рішення оголосив головуючий суддя Степан Гладій.

Захист Януковича наполягав, що його справу має розглядати Печерський райсуд.

Нагадаємо, 14 березня Головна військова прокуратура Генеральної прокуратури України передала до суду обвинувальний акт у справі про державну зраду колишнього президента України Віктора Януковича.

Януковичу інкриміновано те, що 1 березня 2014 року, перебуваючи на території РФ, він вчинив державну зраду, звернувшись з письмовою заявою до президента РФ з проханням використовувати російські війська на території України. Згодом це призвело до втрати Україною Криму та об'єктів державної власності на суму понад 1,080 трлн гривень.

https://youtu.be/5Ki0_b0E7tk

Обвинувальний акт проти Януковича був переданий до Печерського суду Києва. Але все судді цього суду розглядали різні клопотання прокуратури в рамках досудового розслідування і тому не можуть слухати саму справу. У зв'язку з цим обвинувальний акт буде переданий до Апеляційного суду, який і визначив підсудність.

Генеральний прокурор Юрій Луценко вважає, що вирок Януковичу можуть винести через три-чотири місяці.

Колишній президент України перебуває на території Росії, тому судити його будуть заочно.

Нагадаємо, від імені всіх загиблих і постраждалих в результаті президентських рішень Віктора Януковича він буде засуджений за державну зраду. Таку обіцянку дав Генпрокурор України Юрій Луценко, опублікувавши відео з доказами провини екс-лідера країни.

Другие новости