ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" пікетував Шевченківське управління поліції через діяльність нотаріуса Змисловської

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' пікетував Шевченківське управління поліції через діяльність нотаріуса Змисловської

Активісти "Стоп корупції" пікетували Шевченківське ГУ НП у місті Києві з вимогою перевірити діяльність нотаріуса Тетяни Змисловської.

"Справа в тім, що після виходу розслідування "СтопКору" про роботу "чорних" ріелторів, які ошукують громадян і прибирають до рук їхнє житло, за авторку розслідування взялись правоохоронці. Наталю Мальцеву запросили на допит до Шевченківського райуправління поліції, нібито через хуліганські дії та навіть напад на нотаріуса Змисловську, яка, за даними розслідування, була задіяна у злочинній схемі з привласнення житла. При цьому у тому ж управлінні понад 10 місяців припадає пилом заява про злочин від ошуканого власника квартири та героя сюжету "СтопКору", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, за даними "СтопКору", нотаріус Наталя Змисловська, яка провела операцію з переоформлення квартири учасника АТО на підставну особу, фігурувала у рейдерському захопленні готелю в Умані. Такий зв'язок встановили журналісти "СтопКору". Деталі розповіла журналістка Наталя Мальцева.

"У жовтні минулого року моя колега журналістка Лілія Ткачук показала схему рейдерського захоплення готелю в Умані. В афері головним фігурантом став нотаріус, який підробив документи та допоміг шахраям отримали у власність будівлю біля могили легендарного Цадика Нахмана.

За задумом спритників, власник готелю нібито став співзасновником їхньої фірми, придбав у ній частку за символічні 20 гривень, а сам готель вартістю у 3 мільйони гривень відійшов до її так званого статутного капіталу. У ході розслідування авторка з'ясувала, що адреса реєстрації підприємства фіктивна, а квартири, у якій мав би жити її директор, взагалі не існує. Тоді у ході розслідування "СтопКор" зробив разюче викриття: фактично за такою схемою здобутком шахраїв може стати власність будь-кого з українців.

У тій оборудці фігурувало прізвище нотаріуса Тетяни Змисловської, яка провела операцію з переоформлення квартири учасника АТО Ростислава Тихонова на такого собі Анатолія Остапенка. Операцію провернули за явно підробленим рішенням суду. Нотаріуса не збентежила занижена вартість житла, адже квартиру на елітному Печерську за документами продали за 140 тисяч гривень, не звернула увагу жінка і на неадекватний стан продавця, батька АТОвця, та сумнівне рішення суду, у якому печатки явно липові", – повідомила журналістка.

''СтопКор'' пікетував Шевченківське управління поліції через діяльність нотаріуса Змисловської
З

Другие новости