ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" провів нічний рейд незаконними точками з видобутку піску у Києві

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' провів нічний рейд незаконними точками з видобутку піску у Києві

Активісти "Стоп корупції" провели нічний рейд нелегальними точками з видобутку піску у Києві. За ніч представники проекту навідались на скандальні об'єкти на озері Миколайчик у столичному районі Голосієво та озері Тягле на масиві Осокорки.

"Ми об'їхали точки, де раніше проводили несанкціонований видобуток піску, щоб переконатись, що браконьєри згорнули свою діяльність і не працюють проти ночі. Перевірка показала, що обидва об'єкти не функціонують. Ми плануємо і надалі практикувати нічні рейди та чергування, щоб не дати нелегалам жодного шансу провадити свій протиправний бізнес", – розповів правозахисник "Стоп корупції" Ігор Бондарчук.

Нагадаємо, раніше представник нелегальної точки з видобутку піску на озері Миколайчик погрожував знімальній групі "СтопКору". Зловмисник намагався розбити відеокамеру. На заваді йому стали правоохоронці, які приїхали на виклик, спритник вдарив патрульного і погрожував поламати ноги журналісту.

"За інформацією "СтопКору", чоловік виконував злочинний наказ свого "господаря", керівника точки з незаконного видобутку піску та директора ТОВ "Панорама нова" Євгена Павлика, який також погрожував фізичною розправою журналістам", – нагадав журналіст Сергій Медяник.

За даними журналіста, директор ТОВ "Панорама нова" також має відношення до нелегального об'єкта на озері Миколайчик у Голосіївському районі столиці. Там представники проекту застали незаконних видобувачів на гарячому під час спроби вивезення товару вантажівками.

"Ми припускаємо, що до незаконного видобутку піску на об'єкті причетне те саме злочинне угрупування, яке промишляло у Шпитьках, озері Тягле на Осокорках та на проспекті Ватутіна в районі Московського мосту. Ми застали піщаних браконьєрів на гарячому під час спроби вивезти пісок двома вантажівками. Завбачивши нас, спритники покидали техніку та кинулись навсібіч. Ми викликали патрульних і вимагали, щоб вони евакуювали техніку, оскільки на тракторі не було держномера і ми припустили, що машина крадена. Але правоохоронців не погодились викликати слідчо-оперативну групу. Після цього ми звернулись безпосередньо в Голосіївське управління поліції", – нагадав обставини справи Сергій Медяник.

Другие новости