ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" викрив директора державного санаторію, який хоче незаконно повернутися на посаду

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' викрив директора державного санаторію, який хоче незаконно повернутися на посаду

Колишній керівник санаторію "Поділля" у Сатанові на Хмельниччині намагається повернутись на посаду шляхом шантажу працівників закладу. Валерій Курсов подав свою кандидатуру на участь у конкурсі на заміщення посади керівника лікувального закладу. Відбір відбудеться 14 березня. Проте Курсов запевняє працівників, що це лише формальність, і змушує підтримати його кандидатуру.

''СтопКор'' викрив директора державного санаторію, який хоче незаконно повернутися на посаду

Про це у соцмережі повідомив голова хмельницького осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук.

"Валерій Іванович вичавив із санаторію всі соки. І на ці соки придбав у пана Ядухи посаду голови Білогірської РДА. А тут несподіванка – революція... І всі регіонали повилітали з посад. Час минув і пан Курсов вирішив "відмотати на початок". І подав на конкурс, який відбудеться 14 березня.

А щоб отримати збільшені шанси на успіх, завітав в санаторій та в ультимативній формі почав вимагати від працівників підписати листа, що вони мріють його повернути. Під загрозою звільнення всіх, хто відмовиться. Звісно, переконував, що посаду він вже отримав, просто ще потрібна формальність – конкурс. Багато здуру погодилось. Але це вже починає діставати...", – написав у соцмережі голова хмельницького осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук.

Другие новости