ПоддержатьУкраїнська

Янукович не розлучався з дружиною: піарники президента-втікача зробили офіційну заяву

StopCor
StopCor

StopCor

Янукович не розлучався з дружиною: піарники президента-втікача зробили офіційну заяву

Віктор Янукович категорично заперечує інформацію про розлучення зі своєю дружиною Людмилою Олександрівною. Прес-секретар екс-президента завив, що шлюб тривалістю 45 років не був розірваний, а поява новини в німецькій газеті стало помилкою журналістів.

Біглий президент України Віктор Янукович спростував розлучення з дружиною Людмилою, передає "Діалог.UA" з посиланням на "ССО-1492.news".

Відомо, що після публікації скандального матеріалу про нову дружину колишнього українського лідера прес-секретарі Януковича відправили відкритий лист до редакції німецького видання Spiegel. У заяві зазначено, що Янукович як і раніше знаходиться в шлюбі з Людмилою Олександрівною і не живе з сестрою своєю кухарки. Опубліковану німецьким ЗМІ інформацію піарники назвали домислами.

В ході інтерв'ю було відзначено, що в ніч з 21 на 22 число група найманців повинна була вбити Януковича і його дружину. Інших заяв про особисте життя колишнього президента зроблено не було. Нагадаємо, в кінці лютого ЗМІ повідомили про новий роман Януковича і розлучення з Людмилою Олександрівною. Тим часом дружина Януковича розвиває свій бізнес в анексованому Криму.

Другие новости