ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" звернувся до Вищої ради правосуддя через суддів-маріонеток земельних рейдерів з Кіровоградщини

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' звернувся до Вищої ради правосуддя через суддів-маріонеток земельних рейдерів з Кіровоградщини

Активісти "Стоп корупції" передали колективне звернення до Вищої ради правосуддя через дії суддів Апеляційного суду Кіровоградської області, які можуть бути причетні до співпраці з земельними рейдерами. За даними "СтопКору", служителі Феміди виносять рішення в інтересах приватної компанії та фактично змушують пайовиків поновлювати договори на оренду землі. Деталі справи представники проекту виклали у тексті звернення.

''СтопКор'' звернувся до Вищої ради правосуддя через суддів-маріонеток земельних рейдерів з Кіровоградщини

Додамо, що Апеляційний суд Кіровоградщини виносить рішення про поновлення договорів оренди земельних паїв попри волю власників та фактично змушує селян продовжувати співпрацю з компанією "Агроконтракт-Н". Про це активістів "Стоп корупції" повідомили місцеві жителі. Представники проекту провели імпровізовану акцію протесту під судом із суддями-маріонетками та Фемідою із зав'язаними очима.

''СтопКор'' звернувся до Вищої ради правосуддя через суддів-маріонеток земельних рейдерів з Кіровоградщини

"Земельні паї надані селянам разом з Конституційним правом розпоряджатися ними. А отже, ніхто не має права змушувати пайовиків віддавати в оренду паї всупереч їхній волі. Натомість Апеляційний суд Кіровоградщини взяв на себе право вирішувати за власників, хто має право обробляти їхню землю!

За три роки після розірвання договору з компанією "Агроконтракт-Н" суд змушує поновити співпрацю всупереч волі пайовиків! Що це? Хто надав суду право розпоряджатися власністю селян?

Є всі підстави вважати, що судді Апеляційного суду Кіровоградщини діяли не в інтересах Закону, а в інтересах "Агроконтракт-Н". По суті, через суд реалізовано схему рейдерства", – розповіли деталі справи активісти "Стоп корупції".

''СтопКор'' звернувся до Вищої ради правосуддя через суддів-маріонеток земельних рейдерів з Кіровоградщини

Команда проекту вийшла на захист права вибору пайовиків та забезпечила присутність правозахисників "Стоп корупції" у судових засіданнях по цій справі.

"Одночасно з акцією протесту під Апеляційним судом Кіровоградщини "Стоп корупції" проводить протести під Вищою Радою Правосуддя та Вищою кваліфікаційною комісією суддів з вимогою покарати суддів, які реалізують схеми рейдерства!", – зазначили активісти проекту.

Другие новости