ПоддержатьУкраїнська

У Донецьку окупанти виженуть місцеве населення на мітинг проти ЗСУ

StopCor
StopCor

StopCor

У Донецьку окупанти виженуть місцеве населення на мітинг проти ЗСУ

Окупанти взялися за підготовку в Донецьку мітингу, на якому місцеве населення буде закликати Росію вести війська для протистояння із ЗСУ.

Про такі чутки "з того боку" розповів волонтер Віталій Дейнега.

"З чуток завтра в Донецьку буде мітинг. Проситимуть ввести війська. Ми б і не проти. Але просити будуть не нас", – повідомив волонтер.

За його словами, цілком ймовірно, що бойовики можуть пальнути зі своєї ж артилерії по своїх же мітингувальниках, щоб продемонструвати українську агресію. А тому, на думку волонтера, пора активізуватися українській діаспорі та штурмувати парламенти країн, де вона проживає, щоб відреагували на ситуацію під Авдіївкою. А вона тільки загострюється, запевняє Дейнега.

"Техніка з кордону РФ їде пачками. Нові порції бурятів – теж. Пєсков заявив, що Авдіївка вже їх. Хоча, насправді ми пішли в контрнаступ і вийшли там трохи вперед. Намічається щось велике", – припускає він.

І все ж, на думку волонтера, в цих умовах краще віддати перевагу війні, ніж тривалому і болісному перемир'ю. Тому що Україна в переговорах займає поки не досить сильну позицію, щоб істотно вплинути на ситуацію з позитивної для себе сторони. Тому може піти на умови, які згодом стануть набагато дорожчими за наслідки військових дій.

"І зараз доля країни багато в чому лежить на плечах 72-й механізованої бригади, яка виявилася в Авдіївці. І тримає основні атаки орків. Генератори та тепловізори ми завеземо сьогодні-завтра. Думаю, що встигнемо до "великої дискотеки", – зазначає Дейнега.

Нагадаємо, вранці, 1 лютого, 30 бойовиків здійснила чергову спробу прориву оточення ЗСУ в районі Авдіївки. Вона була зупинена, як і вночі, коли бойовики штурмували позиції сил АТО на цій же ділянці.

Другие новости