ПоддержатьУкраїнська

У Хмельницькому може з'явитися аналог столичного КВЦ "Парковий"

StopCor
StopCor

StopCor

У Хмельницькому може з'явитися аналог столичного КВЦ 'Парковий'

У Хмельницькому планують звести торговий цент, проект якого збігається зі столичним КВЦ "Парковий" на Парковій дорозі. Цей київський об'єкт прославився майданчиком для посадки гелікоптерів.

Про такі плани хмельницьких забудовників "СтопКор" дізнався від місцевих громадських активістів. Подробиці у фейсбук-спільноті "Стоп корупції. Хмельницький" повідомив голова осередку Артур Сторожук.

"Пам'ятаєте скандальний КВЦ "Парковий" у м. Києві, де Янукович збудував для себе злітний майданчик? Отож, скоро подібне диво з'явиться у м. Хмельницькому під назвою ТЦ "Woodmall" по вул. Трудовій, 6А. Щодо їх схожості можна переконатись зі світлин, тобто у даному випадку архітектор довго не міркував над проектом та й тема "квадратних" центрів зберігається.

Цей торговий центр планує звести у місті скандальний забудовник ТЦ "Квартал", що розташований навпроти аптеки № 1 та ЖК Paradise, що зводиться біля парку ім. Чекмана – ТОВ "Український будівельний капітал" (UBC)", – про це повідомила голова ВГО "ЖАР" Альона Береза.

"За даними аналітичної платформи Youcontrol засновниками цієї юрособи є депутат ХМР Скочеляс О.А., Шкодяк А.В., Шкодяк В.В. та Шкодяк І.В.

Картка юрособи за посиланням: https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/22783008/

Також в тему "квадратних центрів" варто згадати й будівництво офісного центру на Подільській 93/1, який для прокуратури області будував ТОВ "Житлоплюс", що також має зв'язки із цим депутатом.

P.S.: А от цікаво, чи депутат-забудовник передбачив у проекті чергового ТЦ злітний майданчик?", – додала Альона Береза.

Другие новости