ПоддержатьУкраїнська

У Хмельницькому "СтопКор" добиватиметься звільнення скандального забудовника із земельної комісії міськради

StopCor
StopCor

StopCor

У Хмельницькому 'СтопКор' добиватиметься звільнення скандального забудовника із земельної комісії міськради

Представники хмельницького осередку "Стоп корупції" планують підготувати звернення та подати його на розгляд сесії міськради щодо виключення Скочеляса зі складу земельної комісії. Про такі наміри повідомив голова представництва Артур Сторожук.

"На засіданні земельної комісії розглядалось питання щодо зняття скандально відомого забудовника О. Скочеляса з посади заступника голови земельної комісії через конфлікт інтересів та неодноразові звернення щодо його діяльності до правоохоронних органів.

Як виявилося в процесі обговорення, голова комісії не може зняти Скочеляса з посади через те, що він його не призначав, це посада виборна та вибрала його комісія. Вибрати вибрала, але зняти (за думкою більшості її членів) не може... З першою частиною я погоджуюсь. Не може голова його зняти. А от чому не може (не хоче) комісія хоча б створити видимість, проголосувати – незрозуміло. Якби комісія більшістю голосів відмовилась – це зрозуміло та прозоро. Коли не хочуть навіть виносити це на голосування – незрозуміло. Але є таке слово – "договорнячок"... Ворон ворону...

У Хмельницькому ''СтопКор'' добиватиметься звільнення скандального забудовника із земельної комісії міськради

Але є більш слушна думка. Це звернення комісія "взяла до уваги". Думаю – нам варто підготувати звернення на розгляд сесії щодо виключення пана Скочеляса зі складу земельної комісії взагалі. Таким чином одним пострілом і з посади заступника комісії звільниться, і конфлікт інтересів усунеться...", – написав активіст у соцмережі.

Другие новости

Вела 'Tik Tok' и 'Telegram' для продвижения российской пропаганды: в Одессе полицейские поймали 'блогерку'

Вела "Tik Tok" и "Telegram" для продвижения российской пропаганды: в Одессе полицейские поймали "блогерку"

32-летняя пропагандистка распространяла в социальных приложениях "Tik Tok" и "Telegram" публикации, в которых поддерживала и оправдывала вооруженную агрессию российской федерации против Украины