ПоддержатьУкраїнська

У Києві посадовці аварійно-рятувальної служби попалися на хабарі у 235 тис. грн

StopCor
StopCor

StopCor

У Києві посадовці аварійно-рятувальної служби попалися на хабарі у 235 тис. грн

У Києві на хабарі у понад 235 тисяч гривень затримали посадовців комунальної аварійно-рятувальної служби. Про це повідомили у прес-службі Нацполіції, передає УНН.

Правоохоронці затримали посадовців комунальної служби, які пообіцяли власнику газової АЗС повернути вилучене у нього обладнання.

Встановлено, що працівники аварійно-рятувальної служби пообіцяли одному із власників газової АЗС вирішити питання щодо повернення йому спецобладнання, яке у нього було вилучене в рамках кримінального провадження. За свої "рятувальні послуги" попросили від підприємця 210 тисяч гривень та тисячу доларів США.

У корупційній схемі були залучені один із заступників командира та фахівець комунальної аварійно-рятувальної служби. Частину суми неправомірної вигоди власник газової АЗС повинен був покласти на рахунок підконтрольного підприємства, що він і зробив, решту – "у руки".

Сьогодні, 14 червня, правоохоронці затримали посадовців під час одержання ними тисячі доларів США. Наразі в службових кабінетах правопорушників проводяться санкціоновані обшуки.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Другие новости