ПоддержатьУкраїнська

У "ЛНР" заявили про референдум і приєднання до Росії

StopCor
StopCor

StopCor

У 'ЛНР' заявили про референдум і приєднання до Росії

У "ДНР" і "ЛНР" проведуть референдум за приєднання підконтрольних їм територій до Російської Федерації аналогічно Криму. Але це питання поки не стоїть на порядку денному.

Про це заявив самопроголошений "лідер ЛНР" Ігор Плотницький, передає "Преса України".

"Ми не просто припускаємо, ми впевнені, що такий референдум обов'язково буде. Звичайно, будемо його ініціювати, але всьому свій час. Адже спочатку стояло питання, щоб відразу піти по шляху Криму, щоб ми увійшли до складу Російської Федерації, але вийшло трішечки по-іншому, але це питання ніколи не знімалось", – сказав він.

За його словами, "якщо такий референдум буде проведений, а він обов'язково буде, то результати будуть такі ж, як і в Криму".

При цьому Плотницький заявив, що "керівництво ДНР і ЛНР" розцінює прийняте Києвом рішення про транспортну блокаду Донбасу як фактичне визнання незалежності самопроголошених республік.

Нагадаємо, вантажні перевезення між самопроголошеною республікою на Донбасі та підконтрольною Україні територією заблоковані згідно з рішенням РНБО України, прийнятому на засіданні 15 березня. Обмеження стосуються не тільки залізничного транспорту, а й автомобільного.

Другие новости