ПоддержатьУкраїнська

У "СтопКорі" поділились враженнями від занять у школі громадянської освіти

StopCor
StopCor

StopCor

У 'СтопКорі' поділились враженнями від занять у школі громадянської освіти

У рамках третього модуля Школи громадянської освіти активісти «Стоп корупції» дізнались, як протидіяти переслідуванням та утисками через громадську діяльність та освоїли техніку ефективної комунікації. У заняттях взяли участь представники проекту з 15 міст. Про підсумки чергового етапу навчального процесу у соцмережі повідомив координатор «СтопКору» Роман Бочкала.

«Відбувся черговий модуль Школи громадянської освіти. Спільний проект ГО «Стоп корупції» та Антикорупційної ініціативи Європейського союзу. Дякую колегам за чудову організацію заходу.

У ''СтопКорі'' поділились враженнями від занять у школі громадянської освіти

Обговорили тему захисту активістів від переслідувань з боку влади – як протидіяти. Артем Побережник з Інституту громадянської освіти розповів про блокчейн як механізм нівелювання корупції. Ірина Сєрова описала ефективні комунікаційні стратегії. Тренер ACREC Ганна Соломатіна, яка донедавна працювала у НАЗК, розповіла про антикорупційні кампанії. Було цікаво і корисно. Наші правозахисники сповнені бажання запроваджувати нові знання в своїх регіонах.

І ще в нас поповнення. Віднині осередок «СтопКору» є у Вінниці. Дякуємо місцевим активістам за довіру! Маєте бажання приєднатись до команди «Стоп корупції» –пишіть. Разом зробимо більше», – зазначив координатор «СтопКору» Роман Бочкала у своєму Фейсбуці.

У ''СтопКорі'' поділились враженнями від занять у школі громадянської освіти

Додамо, що у січні цього року представники центрального офісу ГО «Стоп корупції» спільно з тридцятьма активістами з вісімнадцяти регіональних представництв проекту з усієї України відкрили і провели перші дні навчання у «Школі громадянської освіти». Команда ГО «Стоп корупції» заснувала та запустила роботу унікальної «Школи громадянської освіти». Реалізація ініціативи стала можливою завдяки підтримці Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI).

«Школа громадянської освіти дозволить підвищити спроможність місцевих громад протидіяти корупції та сприятиме антикорупційним реформам на місцевому рівні. У результаті цього проекту громадські активісти з ГО «Стоп корупції» навчаться досліджувати корупційні ризики у місцевих органах влади, проводити розслідування корупційних вчинків і конфліктів інтересів, залучати громадськість до протидії корупції та досягати успіху у реформуванні місцевої влади», – зазначають автори ідеї зі «Стоп корупції».

Другие новости