ПоддержатьУкраїнська

У Захарченка прокоментували вибухи біля комплексу "Саур-Могила"

StopCor
StopCor

StopCor

У Захарченка прокоментували вибухи біля комплексу 'Саур-Могила'

Самопроголошений ватажок "ДНР" Олександр Захарченко в складі кортежу рухався в напрямку меморіального комплексу "Саур-Могила". На одній з ділянок дороги прямо перед його проїздом прогриміли вибухи. Захарченко розцінив це як замах, організований Києвом.

Новину повідомляє "Преса України".

Вибухи сталися на єдиній дорозі до меморіального комплексу за кілька хвилин до того, як по ній повинна була проїхати колона з журналістами. По цій же дорозі повинен був рухатися кортеж Захарченка.

Постраждалих немає. Ділянку траси перекрили.

Захарченко, а також так званий "спікер парламенту ДНР" Денис Пушилін, "глави міністерств і відомств" та інші "офіційні особи" повинні були взяти участь в урочистостях з нагоди Дня перемоги.

Повідомлялося, що в районі кургану і на самій "Саур-Могилі" посилені заходи безпеки.

У пам'ятних заходах повинні були брати участь кілька десятків тисяч жителів ОРДО. У Донецьку вибухи біля меморіального комплексу "Саур-Могила" назвали терактом.

"Офіційна версія події – теракт", – сказала журналістам представник так званої "адміністрації глави ДНР".

Глава донецьких бойовиків Олександр Захарченко звинуватив Україну в організації вибухів. "Україна зробила нам "подарунок". Шість вибухових пристроїв спрацювало, один розмінували, інші два не вибухнули", – цитує його сайт бойовиків "ДАН".

Нібито Захарченко продемонстрував журналістам елемент вибухового пристрою.

Нагадаємо, самопроголошений лідер "ДНР" Олександр Захарченко розповів на камеру історію про свою прабабусю в гітлерівській Німеччині. Користувачі здивувалися, за яких обставин і ким вона була звільнена зі слів "правнука".

Другие новости