ПоддержатьУкраїнська

В "Укроборонпромі" показали модернізовані танки для змагань НАТО

StopCor
StopCor

StopCor

В 'Укроборонпромі' показали модернізовані танки для змагань НАТО

Конструктори ДК "Укроборонпром" удосконалили танки серії Т-64БВ, які братимуть участь в танкових змаганнях НАТО під назвою The Strong Europe Tank Challenge. Загалом планується участь української, польської, німецької, французької, австрійської та американської команд.

Новину повідомляє "Преса України".

"Під час підготовки танків фахівцями ДП "Харківський бронетанковий завод" на кожну бойову машину було встановлено тепловізійні прилади спостереження українського виробництва для всіх членів екіпажу: командира, навідника та механіка-водія", – йдеться у повідомленні.

Також партія Т-64БВ була оснащена системами супутникової навігації від Держпідприємства "Орізон-Навігація", що входить до складу ДК "Укроборонпром". Цей навігаційний комплекс працює в автоматизованій цифровій системі, що дозволяє у режимі "онлайн" обмінюватись надійно зашифрованими даними. Дані про місцеперебування кожної машини можуть надходити до командувачів всіх рівнів, від командира взводу до керівництва всією бойовою операцією.

На танки також були встановлені нові цифрові радіостанції "Либідь К-2РБ", які забезпечують надійний захист від перешкод та перехоплення зв'язку на дистанції до 70 кілометрів.

Нагадаємо, танкові змагання The Strong Europe Tank Challenge стартували у Німеччині 7 травня і триватимуть до 12 травня.

Другие новости