ПоддержатьУкраїнська

Україна пустить в хід танки, якщо терористи спробують прорвати лінію оборони

StopCor
StopCor

StopCor

Україна пустить в хід танки, якщо терористи спробують прорвати лінію оборони

На даний момент танки ЗСУ у боях на Донбасі не залучені. Якщо ж незаконні збройні формування спробують наступати задля прориву оборони українських військ, ця бронетехніка буде застосована.

Так у штабі АТО прокоментували повідомлення про перекидання танків ЗСУ до лінії зіткнення.

Зазначена бронетехніка перебуває в оперативному резерві для можливого, адекватного реагування у разі спроби противника прорвати оборону українських військ, наголосили там.

Участі у бойових діях танки наразі не беруть, зазначили військовики.

Як відомо, біля населеного пункту Авдіївка на Донеччині, починаючи з 29 січня, тривають запеклі обстріли з боку проросійських бойовиків, зі спробами атакувати. Ситуація залишається напруженою. 31 січня там оголосили надзвичайний стан через дії бойовиків і можливість гуманітарної катастрофи.

Напередодні в мережі з'явилося відео з танками ЗСУ серед жилих будівель у певному населеному пункті. Деякі інтернет-ресурси стверджують про перекидання танків української армії до лінії зіткнення на Донбасі.

Нагадаємо, в окупованому бойовиками Донецьку мирні мешканці не змогли спокійно дивитися, як окупанти гатять з артилерії по прифронтовій Авдіївці. Беззбройні донеччани проявили мужність та спробували завадити найманцям гатити з гармат. Про це заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука.

Другие новости