ПоддержатьУкраїнська

В Україні запрацює нова поштова компанія

StopCor
StopCor

StopCor

В Україні запрацює нова поштова компанія

Українцям запропонують скористатися послугами нової поштової компанії. Так, відділення нового оператора з’являться у певних магазинах України. Таких як "Сільпо" чи "Фоззі".

Новину передає "Преса України".

В Україні готується почати роботу нова поштова компанія "Justin". Набір працівників у відділи в обласні й районні центри уже стартував. В описі вакансій представники компанії наголошують, що запропонують потенційним працівникам вигідні умови праці.

"Наші наміри – відкрити зручні відділення в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі. Буде багато робочих місць з гнучким графіком роботи, офіційним працевлаштуванням, доцільним навчанням, кар'єрними можливостями та своєчасною виплатою заробітної плати три рази на місяць", – зазначили у "Justin".

Наразі відомо, що відділення будуть створені у магазинах торгової групи Fozzy Group, а саме у мережах "Фора", "Сільпо" та "Фозі". Так, нова компанія входить у холдинг Fozzy Group. Як і більшість поштових компаній, "Justin" надаватиме типові послуги – прийом, видачу посилок та фінансові послуги.

Послуги доставки здійснюватиме партнерський сервіс Автолюкс. Один зі співвласників компанії Юрій Авдиш заявив, що початкові інвестиції у проект сягнули сотні мільйонів гривень. Однак точної суми він вирішив не називати.

Другие новости