ПоддержатьУкраїнська

Визначено прохідний бал тестування на загальні здібності та навички в рамках добору на вакантні посади прокурорів в Офісі Генерального прокурора

StopCor
StopCor

StopCor

Визначено прохідний бал тестування на загальні здібності та навички в рамках добору на вакантні посади прокурорів в Офісі Генерального прокурора

Наказом Генерального прокурора для успішного складення тестування на загальні здібності та навички встановлено прохідний бал – 93. Тестування буде проводитись шляхом оцінки інтелектуальних здібностей, а саме вербального та абстрактно-логічного інтелекту.

Кандидати, які успішно пройшли тестування на знання законодавства та, відповідно до рейтингу, допущенні до другого етапу добору пройдуть тестування на загальні здібності та навички згідно з графіком. Таке тестування побудоване на завданнях різного типу, рівня складності та оснащене адаптивним механізмом вибору системою запитань.

Кожен учасник оцінюється за допомогою двох окремих блоків тестування: абстрактно-логічного та вербального. Усього іспит складатиметься з 60 питань (кожен блок включає 30 запитань), що обираються системою у довільному порядку за допомогою адаптивного механізму. Такий механізм передбачає вибір системою кожного наступного питання із урахуванням індексу складності попереднього. Таким чином, при наданні правильної відповіді на запитання, наступне буде запропоноване із підвищеним рівнем складності. Це забезпечує більш точне вимірювання здібностей кожного респондента.

Після закінчення відведеного часу, тест автоматично завершується і проводиться автоматичний підрахунок результатів. Результати кожного блоку підраховуються за допомогою стандартизованих балів за шкалою від 55 до 145 балів. Кількість балів для складання іспиту на загальні здібності та навички – середній арифметичний бал за результатами обох блоків. Тобто, підсумковий результат становить суму балів за обидва блоки, поділену навпіл.

Зразок тестових питань та порядок складення іспиту буде опубліковано на офіційному веб-сайті Офісу Генерального прокурора.

Другие новости