ПоддержатьУкраїнська

Загибель мирних жителів, сотні вибухів і втрати сторін: ОБСЄ б'є на сполох через ескалацію на Донбасі

StopCor
StopCor

StopCor

Загибель мирних жителів, сотні вибухів і втрати сторін: ОБСЄ б'є на сполох через ескалацію на Донбасі

Згідно зі звітом Організації з безпеки і співпраці в Європі, спостерігається різке загострення збройного протистояння на сході України. За останню добу в зоні конфлікту зафіксували близько 600 вибухів.

Про це йдеться в звіті Місії за 22 травня.

Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії в Україні Олександр Хуг говорить про 600 вибухів у зоні конфлікту на Донбасі за минулу добу.

"Минулий тиждень був найгіршим за цей рік з точки зору багатьох показників. В окремі дні рівень насильства нагадував той етап конфлікту, який, як ми вже думали, давно залишився в минулому", – повідомив він. Зокрема, порушення перемир'я зафіксовані в районі Горлівки, Світлодарська, північного заходу Донецька, Ясинуватої, Вуглегірська та Лебединського. Також відомо мінімум про чотирьох загиблих мирних громадян.

"За уточненими даними розвідки, за минулу добу українські військові в районі проведення Операції Об'єднаних сил знищили 15 і поранили 10 бойовиків", – зазначив представник прес-центру Об'єднаних сил підполковник Віктор Шубец.

Другие новости

СБУ обнаружила в епархиях УПЦ (МП) пропагандистские 'методички' Кремля, 'учение о сатанизме' и нацистскую символику

СБУ обнаружила в епархиях УПЦ (МП) пропагандистские "методички" Кремля, "учение о сатанизме" и нацистскую символику

Служба безопасности завершила контрразведывательные (безопасные) мероприятия на объектах УПЦ (МП), расположенных в Закарпатской, Ровенской и Житомирской областях