ПоддержатьУкраїнська

Завод "Богдан" не пошкодував для фронту автомобілі з браком

StopCor
StopCor

StopCor

Завод 'Богдан' не пошкодував для фронту автомобілі з браком

Український завод "Богдан" передав ЗСУ півсотні автомобілів. Проте виявилось, що частину з них необхідно ремонтувати, а частина ремонту не підлягає.

Новину передає "Преса України".

Член Ради волонтерів при Міністерстві оборони Валентина Варава розповіла про автомобілі, які передав для фронту завод "Богдан". За її словами, половина авто з заводу, який до 2009 року належав президенту Петру Порошенку, виявились несправними.

За попередніми даними, українським бійцям було відправлено 50 автомобілів марки "Богдан-2251".

Варава уточнила, що 25 автівок були несправними, 5 змогли відремонтувати, 17 направили у пункти ремонту та ще 3 були з виробничим браком. За її словами, наразі на фронті 45 "Богданів".

"Це при тому, що автомобілів, які пробігли понад 10 000 кілометрів, одиниці. 5 автомобілів були відремонтовані на місці виїзною бригадою. З тих 20 автомобілів, які були в ремонті, три – це заводський брак, вони повернуті. 17 авто пройшли ремонт, 10 вже повернуті до військових частин, 7 ще на обслуговуванні, з яких 2, як кажуть, вже готові", - додала волонтер.

Нагадаємо, Міноборони передало ЗСУ 100 автомобілів згідно з державним оборонним замовленням. Збройні сили наразі прийняли половину транспортних засобів. Як повідомлялось раніше, у США звернули увагу на те, що Україна просить зброю у іноземних держав, а сама продає придатні для фронту танки. До слова, у минулому році США передали ЗСУ популярні вантажівки "Хаммер".

Другие новости