ПоддержатьУкраїнська

Журналісти припускають, що екс-нардеп Онищенко сподівається повернутися в Україну

StopCor
StopCor

StopCor

Журналісти припускають, що екс-нардеп Онищенко сподівається повернутися в Україну

Відомий український журналіст Юрій Бутусов відзначає, що екс-нардеп Олександр Онищенко все ж надіється повернутись до України, адже не публікує записи корупційних розмов керівництва держави.

Новину передає "Преса України".

Журналіст зазначив, що вже пройшло близько місяця, як в Україні вибухнув скандал за участі президента Порошенка. Екс-нардеп Олександр Онищенко заявляв, що опублікує записи розмов з Порошенком стосовно корупційних відкатів для владної верхівки. Онищенко встиг вже дати велику кількість різних інтерв'ю, різним виданням. Проте скандальні записи так і не опублікував.

Бутусов відразу ж припустив, що саме таким чином Онищенко намагається не зіпсувати відносини з нинішнім політичним керівництвом держави, задля того, щоб в недалекому майбутньому повернутись в Україну.

"Виникає враження, що Онищенко не хоче назовсім псувати відносини з владою, тому що розраховує повернутися в Україну", - зазначив Бутусов.

Ба більше, на думку журналіста, Онищенко мовчить, адже він навіть не розповідає про подробиці корупційних схем, для того щоб зберегти своє майно, або й навіть корупційні схеми на території України.

"Онищенку є що розповісти й без записів. Як і з ким він домовлявся, щоб виводити гроші, кому скільки заносив, хто йому давав відтермінування по виплатах податків. Але Онищенко мовчить - і очевидно, хоче використовувати скандал для того, щоб зберегти своє майно і свої гроші, а можливо і свої інші кримінальні схеми, створені ним в Україні", - заявив Бутусов.

Крім того журналіст відзначає, що існує велика імовірність досягнутих домовленостей стосовно не розкриття інформації Онищенком щодо президента Порошенка в обмін на щось інше, що вже може слугувати доказами вини Порошенка.

Нагадаємо, Олександр Дубинський пояснив, чому Онищенко не оприлюднює наявні в нього докази рейдерства збоку президента Порошенка. За його словами, він чекає слушного моменту, щоб скандал був гучнішим.

Другие новости

На северной границе Украины задержаны нелегальные мигранты, которых доставили белорусские пограничники

На северной границе Украины задержаны нелегальные мигранты, которых доставили белорусские пограничники

Сотрудники Госпогранслужбы Украины задержали группу нелегальных мигрантов, которых в украинскую границу, вероятно, доставили пограничники Республики Беларусь