ПоддержатьУкраїнська

Журналісти знайшли суддю-"жартівника", який 1 квітня зняв з міжнародного розшуку Іванющенка

StopCor
StopCor

StopCor

Журналісти знайшли суддю-'жартівника', який 1 квітня зняв з міжнародного розшуку Іванющенка

Суддя Дніпровського районного суду Києва Микола Чаус 1 квітня ухвалив рішення про зняття з міжнародного розшуку Юрія Іванющенка. Після засідання служитель Феміди поспішив піти на лікарняний від прискіпливої уваги журналістів та громадських активістів. Журналісти "СтопКору" знайшли суддю-втікача та викрили всі порушення в його роботі, про це йдеться у новому випуску програми.

"Суддя Дніпровського суду Києва Микола Чаус "прославився" цькуванням майданівців та неправомірними рішеннями. Останній "здобуток" у послужному списку судді - звільнення від міжнародного розшуку Юрія Іванющенка. Після цього Чаус різко занедужав і втік від запитань журналістів "СтопКору" на лікарняний.

Він уник люстрації та залишився на посаді навіть після того, як тимчасова слідча комісія з перевірки суддів знайшла в його діях порушення присяги", - зазначає автор розслідування Артем Лагутенко.

Від чого тікає одіозний суддя і кому вигідно, щоб він залишався на посаді - дивіться сьогодні у "СтопКорі" о 20.00 на 5 каналі.

Другие новости