ПоддержатьУкраїнська

Зниклі українські розвідники могли бути ліквідовані – "прикордонна служба ЛНР"

StopCor
StopCor

StopCor

Зниклі українські розвідники могли бути ліквідовані – 'прикордонна служба ЛНР'

Зникла українська розвідувальна група, що дислокується на Луганщині, могла бути знищена.

Відповідну заяву зробили в так званій "прикордонній службі ЛНР".

У повідомленні сказано, що будь-яке несанкціоноване проникнення озброєних людей на територію терористичної "ЛНР" розцінюється як провокація, яку негайно припиняють.

"Такого роду інциденти періодично відбуваються, ми даємо жорстку відсіч. Швидше за все, з цієї розвідгрупою противника вийшло так само", – заявили в "прикордонній службі" луганських терористів.

Інформацію про зникнення українських розвідників також прокоментували в так званій "Раді міністрів ЛНР". У зазначеному відомстві повідомили, що стосовно української розвідувальної групи міг бути застосований загальний порядок дій. Не виключається, що розвідники могли бути знищені в разі чинення опору.

Серед іншого існує ймовірність того, що українські розвідники могли добровільно здатися луганським прикордонникам. У цьому випадку вони можуть перебувати серед затриманих.

Нагадаємо, учора, 12 лютого, в штабі АТО повідомили про те, що на Донбасі перестала виходити на зв'язок розвідувальна група одного з підрозділів ЗСУ. Бійці дислокувалися в Луганській області й спостерігали за противником.

Другие новости