ПоддержатьУкраїнська

Зеленський про Путіна: "Ми протягом восьми годин дивилися один одному в очі"

StopCor
StopCor

StopCor

Зеленський про Путіна: 'Ми протягом восьми годин дивилися один одному в очі'

Український лідер Володимир Зеленський зазначив, що під час переговорів у Парижі на нормандському саміті він відчував підтримку з боку Франції та Німеччини. Також він вкотре побачив очевидний успіх в тому, що діалог з Росією знову розморожений.  

Під час свого виступу в ефірі політичного ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1 + 1" Президент України Володимир Зеленський розповів, що він відчував, перебуваючи на переговорах в "нормандському форматі".

За словами глави держави, він виразно відчував підтримку з боку своїх колег з Франції та Німеччини. Також Зеленський прокоментував своє задоволення тим, що, незважаючи ні на що, діалог з Росією все ж зрушився з мертвої точки, а це вже в будь-якому випадку добре.

У загальних рисах такі тези президент озвучив, відповідаючи на різні питання ведучої Наталії Мосейчук з приводу його зустрічі з Путіним та іншими лідерами країн "Нормандської четвірки", інформує Діалог.UA.

"Ми протягом восьми годин дивилися один одному в очі. Я відчував потужну підтримку з боку Німеччини – пані Меркель – і з боку Франції – Емануель Макрон. Я дуже вдячний їм. Вони дійсно нас дуже сильно підтримували. Я точно зрозумів, що у нас почався діалог (з Росією – ред.). Ми можемо домовлятися. Це буде нескоро. Але це буде. У нас досить сильна позиція: війна в Україні, на жаль. Це наша земля, це наші люди", – нагадав Зеленський.

За його словами, під час переговорів "Нормандської четвірки" вдалося багато вирішити, а результат цих домовленостей можна буде побачити до кінця року. Зокрема, йдеться про звільнення утримуваних осіб, це повинно відбутися в три етапи.

Другие новости

'Приватизировали' 1400 га: как опытные земли НААН под Киевом превратили в 'Собственный город' эксчиновника

"Приватизировали" 1400 га: как опытные земли НААН под Киевом превратили в "Собственный город" эксчиновника

Учитывая масштабы проблемы, возможность Фонда госимущества и других распорядителей государственных земель разыскивать эти участки и возвращать их в государственную собственность у специалистов рынка земли вызывает скепсис